×
Ürünler Sepete Eklendi
Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler! Kaçırılmayacak fırsatlar burada! İndirimli ve Kampanyalı ürünler!
Çağrı Merkezi+90 2127216161
- 0
Smartware

Soft Askılı Çöp Kovası 4 Litre

%36
218,85 TL
139,52 TL

Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Smartware Dolap Kapağı Askılı Çöp Kovası , Kapaklı Çöp Kovası 4 Lt

  • Dolap kapağı askılı kapaklı çöp kovası. Pratik yapısı ile her boyutta mutfak dolabına uyumlu pratik ve kullanışlı askılı kova, ister çöp kovası ister detarjan vs. Kovası olarak kullanabilirsiniz. Mutfakta çalışırken kova her an elinizin altında olacak, kolayca erişebilirsiniz. Sadece mutfak dolaplarında değil banyoda yer alan dolap ve çekmecelerde de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. İster mutfak dolap kapağına, ister banyo dolaplarına asabilirsiniz. Tüm mutfak ve banyo dolaplarına uyumludur. **Özellikleri: *Bulaşık makinasında yıkanabilir. *4 Lt hacimlidir. **Ölçüleri: 22 x 17 x 16 Cm


Smartware Dolap Kapağı Askılı Çöp Kovası , Kapaklı Çöp Kovası 4 Lt

  • Dolap kapağı askılı kapaklı çöp kovası. Pratik yapısı ile her boyutta mutfak dolabına uyumlu pratik ve kullanışlı askılı kova, ister çöp kovası ister detarjan vs. Kovası olarak kullanabilirsiniz. Mutfakta çalışırken kova her an elinizin altında olacak, kolayca erişebilirsiniz. Sadece mutfak dolaplarında değil banyoda yer alan dolap ve çekmecelerde de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. İster mutfak dolap kapağına, ister banyo dolaplarına asabilirsiniz. Tüm mutfak ve banyo dolaplarına uyumludur.
  • **Özellikleri: *Bulaşık makinasında yıkanabilir. *4 Lt hacimlidir.
  • **Ölçüleri: 22 x 17 x 16 Cm


Stok Kodu TRN-191
Barkod
EAN
KDV %20
Kategoriler Çöp Kovası
Markalar Smartware
Etiketler Soft Askılı Çöp Kovası 4 Litre
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap